




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна мийка високого тиску Helper HP - 1142 (1.5 кВт, 130 бар) — мобільний апарат із самоусмоктуванням та алюмінієвою помпою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 330 л/год |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Мінімальний тиск | 90 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
- Ціна: 2 899 ₴





